Sdílení na soci. sítích = 404 not found

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Sdílení na soci. sítích = 404 not found

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Borec a poslední změna je stará 8 let, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22944

    waa 2
    Participant

    Zdravím,

    řeším problém se sdílením na Facebooku, Google Plus a dalších sítích. Když chci sdílet příspěvek dejme tomu na FB tak se objeví 404 Not Found. Zkusil jsem kontaktovat tvůrce šablony ale netuší kde je problém. Vypnul jsem všechny pluginy a dal základní šablonu WP a problém přetrvává. Pokusil jsem se změnit i nastavení odkazů ale problém přetrvává.

    Zkusil jsem použít i plugin Premium Seo Pack na SEO… a problém přetrvává.

    Netuší někdo co s tím?

    Díky moc!

    Stránky: thehype.cz

    #22945

    Dejv
    Participant

    Ahoj,

    narazil jsem v poslední době na stejný problém, i když pouze u Facebooku (ostatní sociální sítě bez problému). Nadpis článku se sice načte, ale s dodatkem Nenalezeno (404 Not Found).

    Nestává se mi to ale u každého článku, ale jen u některých.

    #22970

    denis1982
    Participant
    Web

    Možná pomůže stránka Open Graph Object Debugger od Facebooku a vložte tam odkaz svou stránku. Mě se zobrazili informace o Wedos vidět je to zde i zde třeba to pomůže vyřešit Váš problém. A nebo použit plugin na automatické sdílení soc. sítí pro verzi máme právě v akci zde

    #22976

    waa 2
    Participant

    Díky. Ohledně toho Facebooku tak to jsme ttaktéž zkoušeli. Zkoušeli jsme různé pluginy na optimalizaci sdílení na Facebooku a žádný nepomohl.

    Netuší někdo co s tím?

    #22980

    admin
    Keymaster
    Web

    Řekl bych, že to mohl být i nějaký konflikt s pluginy či šablonou, protože meta tagy pro Facebook se na webu duplicitně zobrazují několikrát (i když správně). Na druhou stranu je tam dost podivný případ úvodní stránky, která odkazuje na Wedos (místo na úvodní stránku). Neprováděli jste nějaké změny v defaultním .htaccess souboru Wedosu? Také používáte cachovací plugin, který tam mohl nadělat nějakou neplechu (i v rámci souboru .htaccess).

    #22981

    waa 2
    Participant

    V případě kdy jsme deaktivovali šablonu a aktivovali Twenty Fourteen a vypli všechny pluginy tak problém přetrvával. Cachovací plugin používáme od soboty, kdy problém se sdílením již byl.

    Do .htaccess jsme nijak nezasahovali.

    PS: web jede na VPS od Hicoria.com. Doména je u Wedosu.

    #22982

    admin
    Keymaster
    Web

    Tak to bude nějaký problém s DNS nebo přesměrováním. Facebook se totiž dostane pouze na úvodní stránku webu, kde je informační stránka Wedosu (a žádné další stránky tam ani neexistují). Na obsah webu na VPS se vůbec nedostane, možná je nějaký problém s nastavením VPS, těžko říci…

    #23562

    Borec
    Participant
    Web

    Stavá se mi to u nově vytvořených webech, po pár dnech je to většinou v pořádku. Chce to jen počkat, a je po problému :)

    #23563

    admin
    Keymaster
    Web

    @borec: Díky za tip! Třeba se ještě někdo z původních tazatelů ozve a potvrdí, že se to po pár dnech vyřešilo :-)

    #23564

    waa 2
    Participant

    Ani po pár dnech se nic nezměnilo. Zkusili jsme ale přesunout VPS k jinému hostiteli a vše již funguje.

    #23574

    admin
    Keymaster
    Web

    waa 2: Díky, takže to byl patrně nějaký problém v konfiguraci VPS nebo přímo na síti jejího poskytovatele…

    #25493

    Borec
    Participant
    Web

    Nedavno jsem vytvořil web na vps a měl stejný problém :) problém je že Facebook vaši stranku čte z IPv6 takže když nemáte správně nasměrované DNS na IPv6 tak ukaže tuhle chybu a wedos.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti