Problém přihlášení – nezná email

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Problém přihlášení – nezná email

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Azifaral a poslední změna je stará 1 rok, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38617

  petrchalus
  Participant

  Neadří se mi se přihlásit na můj email petrchalus@gmail.com, hlásí mi to, že nemám registraci a mám … ERROR: There is no user registered with that email address.

  #38618

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  varianty jsou následující.

  1. Pokud vámi uvedený email není administrátorský, tak se přihlaste jako administrátor, nebo oprávněná osoba ať se přihlásí a zkontrolujte uživatele a jejich emaily + hesla.
  2. Pokud se jedná o administrátorský email, tak se budete muset přihlásit do editace databáze, z největší pravděpodobností pomocí phpMyAdmin, a tam v tabulce wp_option (kde wp_ je předpona, kterou jste si zvolil, výchozí nastavení je wp_, ale u některých webhostingů je po jejich instalaci předpona jiná) zjistíte jaký je tam uvedený email pro admina. A pokud je tam jiný než má být, tak uděláte změnu.

  Ve všech případech je to, pokud tedy netrpíte sklerózou jako já :D, dost významný signál o tom, že někdo cizí udělal tuto změnu a pokud ke stránkám nemá nikdo jiný admin přístup, tak z největší pravděpodobností došlo k napadení stránek.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.