Problém po aktualizaci na verzi 4.7

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Problém po aktualizaci na verzi 4.7

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30151

    matamata123
    Participant

    dobrý den, dnes jsem aktualizovala Wp na verzi 4.7 a při psaní příspěvku mi v textovém editoru (menu) zmizela ikonka zarovnání textu a podtrženého textu. Nevíte prosím v čem může být problém? Děkuji

    #30153

    admin
    Keymaster
    Web

    To je v pořádku, je to jedna z “novinek” verze 4.7. Ikonky pro zarovnání do bloku a podtrhávání by se neměly moc používat, takže je autoři odebrali (podrobnosti). Pokud je z nějakého důvodu stále potřebujete, tak budete muset použít nějaký plugin, s jehož pomocí si je tam zase doplníte, např. TinyMCE Advanced.

    #30155

    matamata123
    Participant

    Dekuji moc za odpoved,na jednu stranu uklidnujici ze je vse v poradku, na druhou stranu s touto “novinkou” teda moc spokojena nejsem:) zkusim plugin dekuji

    #30156

    admin
    Keymaster
    Web

    Je mi to jasné :-) Zdůvodnění je přibližně následující:

    – Zarovnávání by měla řešit šablona (CSS) a nikoli uživatel.
    – Podtrhávání je v konfliktu s odkazy (také jsou často podtržené), což zhoršuje přehlednost a přístupnost webu.

    V ideálním světě je to řešení správné, ale ideálního není skoro nic :-)

    #30167

    matamata123
    Participant

    Děkuji moc za odpoveď,nakonec jsem to vyřešila v rámci css.

    #30186

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za odpověď. Takže ideální svět v tomto případě existuje :-)

    Doufám, že byl pro úpravy použit nový nástroj na úpravy CSS v menu Přizpůsobit (Customizer) :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti