překlad šablony

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  krkovicka a poslední změna je stará 10 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6356

    krkovicka
    Participant
    Web

    Po aktualizaci na nejnovější verzi wordpresu se mi v menu místo hlavní stránka objevilo Home a místo kontakt se objevilo contacts … stránky mám pojmenované česky, předpokládám, tedy že je pozůstatek původní šablony a půjde o chybu v překladu nevíte někdo, co s tím ?

    #17278

    admin
    Keymaster
    Web

    Netuším, na svém webu to máte správně v češtině. Nebo to je někde v administraci?

    #17279

    krkovicka
    Participant
    Web

    V administraci je to česky a na webu anglicky ….viz www.anaconda.saenger.cz

    #17280

    admin
    Keymaster
    Web

    Těžko říci, zkuste se podívat do menu Vzhled – Menu. Můžete to tam myslím změnit. Nebyly to nějaké názvy stránek vygenerované použitou šablonou? V překladu je “contact” přeložen na “kontakt”, ale to by se nemělo vztahovat na menu, ale na nastavení uživatele (a každopádně to bylo přeloženo už před mnoha lety…

    #17281

    krkovicka
    Participant
    Web

    tam je všechno česky, ale mám nový poznatek …. když kliknu na tlačítko Contacts pravým a dám zkontrolovat prvek, objeví se mi HTML kod, který lze změnit, potom je vše v pořádku. Změna se ale neuloží, zřejmě to bude potřeba přepsat někde v šabloně nebo na ftp, ale vůbec netuším kde.

    #17282

    admin
    Keymaster
    Web

    Ano, musíte zjistit, jakým způsobem je to na webu zobrazováno. Je to widget “Menu” nebo jde o funkci pro výpis stránek?

    #17283

    krkovicka
    Participant
    Web

    nemám tušení, co to je,… jde sem vložit obrázek?

    #17284

    krkovicka
    Participant
    Web

    je to menu vytvořené v šabloně…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti