Pořadí příspěvků

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Vlada a poslední změna je stará 6 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32836

    Vlada
    Participant

    Přeje všem hezký den!

    Řeším pořadí příspěvků a chtěl bych vás požádat o vysvětlení.
    Na stánkách mám v rubrice “Půjčovna” 7 příspěvků.

    http://drevodilnakulicka.cz/category/pujcovna/

    Pořadí příspěvků je jasné 1. až 7. – viz. obrázek (01_Posts_in_section-(Pujcovna).jpg). Když kliknu na druhý příspěvek, zobrazí se mi podrobnosti – viz. obrázek (02_Next_and_Previous_post_are_conversely.jpg). Dole pod příspěvkem mohu kliknout na následující a předchozí příspěvek a tady mám problém, protože následující příspěvek pro mně ve skutečnosti je příspěvek č. 3 a ne 1 jak se mi zobrazuje.

    Psal jsem na podporu šablony, napsali mi:

    Don’t be confuse that Next button will always be your latest post and Previous button will always be your Old post. Its a default WordPress core functions. You can also try activating default WordPress theme as well.

    Můžete mi poradit jak zobrazovat následující a přechozí příspěvky správně? Co to znamamená “default WordPress core functions”?

    Předem díky za pomoc.
    Vláďa D.

    #32837

    Vlada
    Participant
    #32885

    Vlada
    Participant

    Nikdo neví? Poraďte prosím.
    Vláďa

    #32886

    Borec
    Participant
    Web

    Tak příspěvky jdou podle data přidaní, zmeň si datum podle toho jak je chceš mít popořadě.

    #32889

    Vlada
    Participant

    Ano, bylo to podle data, akorát mě zmátlo to, že jsem použil plugin Post Types Order měl jsem to v něm upořádaný, ale šablona to nerespektuje tj. orientuje se jen podle data přidání.

    Díky za radu Borče :-)
    Vláďa D.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti