Plugin České služby + Woo 3.2 – odesílání emailů

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Plugin České služby + Woo 3.2 – odesílání emailů

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33962

    pavel.kocarek
    Participant
    Web

    Ahoj všem po aktualizaci Woo na 3.2 mi přestalo fungovat odesílání emailů se sledováním zásilky.

    Odesíláním jsem znovu nahodil úpravami v class-ceske-sluzby-sledovani-zasilek.php
    Řádek 81:
    add_filter( 'woocommerce_resend_order_emails_available', array( $this, 'moznost_odesilat_email_sledovani_zasilek' ) );
    jsem nahradil
    add_filter( 'woocommerce_order_actions', array( $this, 'moznost_odesilat_email_sledovani_zasilek' ) );
    Řádek 101:
    $available_emails[] = 'wc_email_ceske_sluzby_sledovani_zasilek';
    jsem nahradil
    $available_emails['wc_email_ceske_sluzby_sledovani_zasilek'] = 'Odeslání sledování zásilek';

    a v class-ceske-sluzby-sledovani-zasilek-email.php
    Řádek 20:
    add_action( 'woocommerce_ceske_sluzby_sledovani_zasilek_email_akce_notification', array( $this, 'trigger' ) );
    jsem nahradil
    add_action( 'woocommerce_order_action_wc_email_ceske_sluzby_sledovani_zasilek', array( $this, 'trigger' ) );

    Problém je v tom, že se mi neukládá poznámka o tom, že byl email odeslán. Můžete mě někdo navést, kde to upravit? Něco jsem zkoušel, ale zatím nevím.

    #33986

    LuCaCZ
    Participant

    S tímto bych se nebál obrátit přímo na “výrobce” pluginu Toret. Jistě ochotně chybu odstraní nebo poradí.

    #33991

    admin
    Keymaster
    Web

    @lucacz: Jde o chybu pluginu České služby, jehož autorem jsem já, takže je tady problém na správném místě :-)

    #34069

    pavel.kocarek
    Participant
    Web

    Pokud někomu chybí poznámka o tom, že byl email o sledování odeslán. Vyřešil jsem to prozatím tímto kódem.
    $this->object->add_order_note('Sledování zásilek emailová notifikace byla odeslána.');

    Vložen na řádek 44 do class-ceske-sluzby-sledovani-zasilek-email.php (ve funkci trigger)

    #34078

    admin
    Keymaster
    Web

    Hmm, takže to vypadá, že problémy vznikly tak, že WooCommerce 3.2 odebrala emaily z původních akcí objednávky, přičemž byl zrušen i používaný filtr woocommerce_resend_order_emails_available. Sice je to nyní asi trochu přehlednější, ale moc se mi to nezdá, dříve byly oddělené akce a emaily, nyní je to tam najednou… A přitom se asi ztratila i automaticky přidávaná poznámka o odeslaném emailu, ale ještě jsem nedohledal proč…

    #34290

    Zdravím, po několika pokusech o opravu dle návodu, se mi emaily stejně neodesílají a ani poznámka o odeslání se nezobrazuje.

    V příloze posílám mé soubory.

    Za radu budu vděčný. Byla to skvělá funkce.

    Díky

    Attachments:
    1. sledovani_php.zip
    #34299

    pavel.kocarek
    Participant
    Web

    Porovnal jsem to s mými soubory a jsou stejné. Ostatní emaily vám chodí, jak mají? Jaké máte verze WP + Woo? Já zatím 4.8.4 + 3.2.5

    #38049

    admin
    Keymaster
    Web

    Sice asi “s křížkem po funuse”, ale nakonec se mi to snad podařilo definitivně opravit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti