Platba kartou pro WooCommerce – Platební moduly pro WooCommerce

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Platba kartou pro WooCommerce – Platební moduly pro WooCommerce

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  platiti a poslední změna je stará 8 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19868

    platiti
    Participant

    Nabízíme platební pluginy pro woocommerce pro většinu platebních bran v ČR a SR. Pokud potřebujete plugin pro platbu kartou pro Vás eshop více informací : http://www.platiti.cz/?affid=1003rb&affcp=1A2/WooCommerce-a.php

    #19869

    admin
    Keymaster
    Web

    K čemu bylo vytvořeno nové téma s odkazem obsahujícím affid? Jste autorem odkazovaných pluginů? Vlastní projekty je na fóru možné propagovat, ale klasický affiliate (hosting, placené pluginy a šablony) není povolen.

    #19872

    platiti
    Participant

    Ano jsem autorem pluginu – jde o sledovani odkud uzivatel prisel.

    Tema jsem chtel pouze presunout do lepsi kategorie – pluginy

    #26434

    platiti
    Participant

    Nabídka pluginů pro WordPress platby rozšířena i o pluginy pro Jigoshop
    a WP eEcommerce

    #26457

    admin
    Keymaster
    Web

    @platiti: Díky za info :-) Jen pro zajímavost, vyplatí se podporovat další eshopové pluginy? Nemáte nějaký přehled, zda se v Česku vůbec používají? Už dlouho jsem u klientů nepotkal jiný plugin než monopolní WooCommerce…

    #26470

    platiti
    Participant

    Jedná se o pluginy, které jsme vytvořili pro doplnění portfolia a na základě jednotlivých požadavků. Zajímavé bylo srovnání jednotlivých pluginů. Za nás se v ČR jedná o jednotky eshopů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti