nextgen gallery

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  sjiamnocna a poslední změna je stará 11 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2483

    toredor
    Participant

    Ahoj začal jsem používat tuto galerii, ale nejde mi nastavit 4 náhledy na jeden řádek pořád se mi píšou pod sebe. Nemá někdo tušení čím to může být? Děkuji za odpovědí

    #13519

    mirekk
    Participant
    Web

    Vkládáš do příspěvku galerii nebo album galerií?

    Pokud jako galerii, koukni na Nastavení/Galerie – počet sloupců. Měla by tam být hodnota “0”, pak se ti automaticky zobrazí tolik sloupců, kolik se jich “vejde”

    #13520

    toredor
    Participant

    Vkládám jako galerii a zkoušel jsem nastavit 0 nebo 2,3,4 sloupců a pořád to vypisuje pod sebe, když zadám, že chci 4 sloupce tak to vypíše 4 náhledy těsně pod sebou pak je větší mezera a zase 4 náhledy těsně pod sebou.

    #13521

    wifi_jirka
    Participant
    Web

    To se stává pokud je špatně navržená šablona. Zkus jinou a uvidíš (že to jde)

    #13522

    toredor
    Participant

    Nemáš tip čím to nejčastěji bývá?

    #13523

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Řekl bych, že to je nedostačující šířkou rozvržení šablony, tedy že má šablona pevnou šířku, a nějaké blbě nastavené marginy a paddingy, které prostor pro obsah ještě zmenšují, a protože se tam čtyři nevejdou, celá galerie se odsune o jeden obrázek v každém řádku…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti