Nejde nainstalovat wordpress – 403

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nejde nainstalovat wordpress – 403

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19198

    n3s4
    Participant

    Ahoj, opět jsem tu s problémem. Nejde mi nainstalovat wordpress. Jde o doménu co.uk

    Wordpress mám nahraný v adresáři www/ na serveru, ale po zadání adresy mi to vyhodí chybu: “You don’t have permission to access / on this server.” a dál se nepohnu.

    Setkal se s tím někdo? A případně, jak jste to vyřešili?

    Děkuji za rady

    #19199

    weskomfort
    Participant
    Web

    Dobrý den,

    opravdu NAINSTALOVAT? Máte tedy nahrány pouze instalační soubory, nebo přesouváte web?

    #19200

    n3s4
    Participant

    Mám nahrané instalační soubory wordpressu, chci instalovat – na serveru předtím nic nebylo.

    #19201

    weskomfort
    Participant
    Web

    A mohu se zeptat co je to za doménu? Funguje aspoň klasika
    www.vašedoména.cz/license.txt

    #19203

    n3s4
    Participant

    Doménu bych veřejně sdělovat nechtěl. Ale ani toto nefunguje a přetrvává stejná chyba.

    #19205

    weskomfort
    Participant
    Web

    Tak to je divné. Chyba kterou jste psal je většinou zobrazena pokud není nalezen index…, ale textový soubor to zobrazí vždy. Co aspoň používáte za hosting? Složka www je tam povinná?

    #19206

    admin
    Keymaster
    Web

    Přesně tak, tato chyba se zobrazuje když tam nejsou žádné nahrané soubory. Patrně jste je nahrál někam jinam než je směrovaná doména. Jaký používáte hosting? Zkuste to prověřit, ale není to problém WordPressu, můžete na FTP nahrát libovolný soubor, ale na webu se patrně nezobrazí…

    #19207

    n3s4
    Participant

    Zkoušel jsem nahrát všude soubor aaa.txt a po zadání url do prohlížeče mi vyjede stejná chyba.

    #19208

    admin
    Keymaster
    Web

    Ano, protože je doména patrně směřována někam jinam, respektive soubory nahráváte tam, kde se nezobrazují. Nebo je to nějaká restrikce na straně hostingu…

    #19238

    n3s4
    Participant

    Tak je to vyřešené. Bylo prý špatně nastavené dns :) Děkuji

    #19266

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za odpověď :-) Takže soubory byly nahrané správně, ale doména ještě odkazovala na nějaké staré umístění, kde žádné soubory nebyly…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti