Nefunkční JetPack

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  marek.garamszegi a poslední změna je stará 6 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32439

    marek.garamszegi
    Participant

    Přeji všem pěkný den,

    provozuji WordPress 4.7.4 na vlastním serveru (Aktuální Gentoo , PHP-FPM 5.6.30, NGINX 1.10.3, MariaDB)

    Problém je, že potřebuji rozchodit JetPack a ten mi hlásí:

    
    Detaily chyby: The Jetpack server could not communicate with your site's XML-RPC URL. Please check to make sure http://www.award.cz/xmlrpc.php is working properly. It should show 'XML-RPC server accepts POST requests only.' on a line by itself when viewed in a browser and should not have any blank lines or extra output anywhere. Find out how to fix this issue here: https://jetpack.com/support/getting-started-with-jetpack/what-do-these-error-messages-mean/blank-lines-xmlrpc/
    

    Nicméně, když se podívám na stránku /xmlrpc.php, zobrazí se mi klasicky:

    XML-RPC server accepts POST requests only.

    Bez mezer, dalších řádků, atd.

    Kompletně jsem smazal všechny soubory z web serveru, znova nainstaloval WordPress, ujistil jsem se, že v souboru wp-config.php nejsou žádné mezery před začátkem php definicí…

    Pochopitelně v nové instalaci WordPressu nemám ani žádné pluginy mimo akismetu a jetpacku a zkoušel jsem to pod šablovou twentyseveteen.

    Jedniné, co se mi podařilo vytahat z logů při aktivaci JetPacku je následující:

    tail -f /var/www/ateliergaraz.cz/htdocs/wp-content/debug.log
    
    [05-May-2017 16:53:25 UTC] PHP Warning:  Cannot modify header information - headers already sent in /var/www/mojestranky.cz/htdocs/wp-includes/IXR/class-IXR-server.php on line 149
    [05-May-2017 16:53:25 UTC] PHP Warning:  Cannot modify header information - headers already sent in /var/www/mojestranky.cz/htdocs/wp-includes/IXR/class-IXR-server.php on line 151
    [05-May-2017 16:53:25 UTC] PHP Warning:  Cannot modify header information - headers already sent in /var/www/mojestranky.cz/htdocs/wp-includes/IXR/class-IXR-server.php on line 154
    

    Nevíte v čem by mohl být problém ?
    Už jsem opravdu prolezl snad vše na google ale řešení jsem nenašel.

    Systém je kompilovám s následujícími paramatery:

    
    USE="amd64 authdaemond berkdb bindist branding bzip2 calendar cgi cli cracklib crypt ctype curl cxx dav dri examples exif expat extensions extras fastcgi fortran fpm ftp gd gdbm geoip gunzip hash hashlib icalsrv iconv imagemagick imap imlib jpeg jpgraph json libwww logrotate maildir maildrop mbstring mcrypt modules multilib nas ncurses nls notify nptl opcache openmp pam pcre pdf pdo pear phar php png pop3 python quotas raw readline seccomp server session sharedext smp smtp soap sockets spam spell ssl suid sysvipc tcpd themes tidy tiff tokenizer unicode unzip vacation vhosts webdav xattr xml xmlreader xmlrpc xmlwriter xsl xslt zip zlib"
    
    NGINX_MODULES_HTTP="access auth_basic autoindex browser charset empty_gif fastcgi geo gzip limit_conn limit_req map memcached proxy referer rewrite scgi split_clients ssi upstream_ip_hash userid uwsgi auth_pam dav fancyindex flv geoip gunzip mp4 perl upload_progress xslt"

    Přikládám také vygenerovaný soubor phpinfo.html

    Snad někoho něco napadne, patlám se s tím už druhý den.

    #32440

    marek.garamszegi
    Participant

    Všiml jsem si, že se nepřiložila příloha, kvůli bezpečnostním omezením (formát .html) Zde je tedy odkaz na phpinfo na mých stránkách, snad ho tam nebudu muset nechávat dlouho.

    http://www.award.cz/info.php

    S pozdravem
    Marek Garamszegi

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti