NÁHLEDOVÝ OBRÁZEK

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20785

    INST4NIIK
    Participant

    Zdravím,

    mám takovej dotaz spíše problém. Stáhl jsem si z internete vzhled, ale když přidám článek tak se mi na úvodní stránce načte jen nadpis a v jaké kategorii je příspěvek zařezen, ale já tam potřebuji dostat i obrázek. Jelikož mám web na ic.cz tak nemůžu nahrávat hodně obrázku na hosting a proto potřebuji dávat na web obrázky pomocí odkazu. Myslím to tak že když přidávám příspěvek tak přepnu v editoru na HTML tam kliknu na tlačítko IMG vložím odkaz popíšu obrázek a potřebuji aby se obrázek zobrazil na úvodní stránce. Obrázek se zobrazí až když rozkliknu příspěvek .. nevíte někdo co stím?

    #20795

    admin
    Keymaster
    Web

    Jakou používáte šablonu? Pokud obrázek vložíte na začátek textu a nezobrazuje se na příslušné stránce s výpisem, tak je tam patrně použita funkce the_excerpt() místo the_content() a budete to muset změnit. Ale můžete to být trochu složitější, hodně záleží i přímo na šabloně…

    Doporučil bych ale obrázky normálně nahrávat, pokud opravdu potřebujete hosting zdarma a nechcete obětovat třeba 10 Kč měsíčně, tak bych zvážil využití hostingu Endora (aneb modrý banner v pravém sloupci), který má také tarif zdarma a obrázků se tam vejde hodně…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti