Náhledový obrázek

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  weskomfort a poslední změna je stará 9 let, 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19002

    tomasek91
    Participant

    Ahoj. Mám problém ohledně náhledových obrázků. Chtěl bych změnit jejich velikost. Projížděl jsem různá fóra, kde je to popsané, ale šablona je nějak složitěji napsaná, než na fórech popisují, může mi někdo poradit ?

    Prosím o radu, jsem už v koncích v kódu se moc nevyznám, spíš jen něco dle nějakého návodu přepíšu. Kdyby někdo věděl díky za info. Přikládám kousek kódu, kterému nerozumím a myslím, že to bude někde tady. Kdyby se na to někdo kouknul a poradil bych bych rád.

    function theme_get_post_thumbnail($args = array()) {
    	global $post;
    
    	$size = theme_get_array_value($args, 'size', array(theme_get_option('theme_metadata_thumbnail_width'), theme_get_option('theme_metadata_thumbnail_height')));
    	$auto = theme_get_array_value($args, 'auto', theme_get_option('theme_metadata_thumbnail_auto'));
    	$featured = theme_get_array_value($args, 'featured', theme_get_option('theme_metadata_use_featured_image_as_thumbnail'));
    	$title = theme_get_array_value($args, 'title', get_the_title());
    
    	$result = '';
    
    	if ($featured && (has_post_thumbnail())) {
    		theme_ob_start();
    		the_post_thumbnail($size, array('alt' => '', 'title' => $title));
    		$result = theme_ob_get_clean();
    	} elseif ($auto) {
    		$attachments = get_children(array('post_parent' => $post->ID, 'post_status' => 'inherit', 'post_type' => 'attachment', 'post_mime_type' => 'image', 'order' => 'ASC', 'orderby' => 'menu_order ID'));
    #19014

    weskomfort
    Participant
    Web

    Dobrý den,

    co používáte za šablonu? Používáte na obrázky nějaký plugin? Můžete dát odkaz na stránky a popsat problém?

    Standardní nastavení náhledu je v Admin menu Nastavení – Média – Velikost náhledu

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti