HTTP ERROR 500 při instalaci WP

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem HTTP ERROR 500 při instalaci WP

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  cmssystemy a poslední změna je stará 6 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34717

    MisaS
    Participant

    Zdravím, mohla bych poprosit o radu, jak vyřešit problém HTTP ERROR 500? Chtěla jsem na webu nainstalovat wordpress, ale tato hláška mě nikam nepustí. Prý to způsobuje, mimo jiné, špatně napsaný .htaccess soubor, ale ten je v pořádku. Měla jsem ho i odstraněný (problém se nevyřešil). memory-limit je 128M a PHP Version 5.4.45. WordPress se snažím nainstalovat na webu, který je u WEDOSu, ale zkoušela jsem to i u PROFITUXU. Do této chvíle jsem u PROFITUXU neměla žádný problém nainstalovat WP. Předem děkuji za reakci.

    #34723

    LuCaCZ
    Participant

    Přesto bych zkusil obnovit původní .htaccess – Wedos na to má v administraci hostingu tlačítko. Pak bych přepnul PHP na verzi 7.x.

    #34725

    MisaS
    Participant

    Děkuji za radu :) Jak jsem v administraci WEDOSu hledala tlačítko obnovení původního .htaccess souboru, narazila jsem na INSTALÁTOR APLIKACÍ, přes který se mi úspěšně nainstaloval WP. Bohužel furt jsem nezjistila důvod, proč se mi nedaří naistalovat WP způsobem, který jsem doteď dělala asi 50krát. Ale jinak ještě jednou děkuji.

    #34786

    cmssystemy
    Participant
    Web

    Pravděpodobně to může být způsobeno nepovolenými direktivami použitými v souboru .htaccess, který máte ve vámi instalovaném WP.
    Zkuste se do tohoto souboru podívat až to budete příště takto instalovat.
    U WEDOSu je zde seznam directiv, které nejsou povoleny:
    https://kb.wedos.com/cs/webhosting/htaccess-web.html

    Častou chybou je directiva “Options” kdy u WEDOSu lze používat pouze volbu Indexes, jiné povoleny nejsou.

    Tým CMS systémy

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti