Fatal error

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30911

    kristyna
    Participant

    Ahoj,
    nainstalovala jsem WordPress a vše vypadalo v pořádku. Než jsem v něm ale začala pracovat, chtěla jsem vše aktualizovat. Začala jsem s plug-in, to proběhlo v pořádku. Další na řadě měly být šablony, ale když jsem klikla na “aktualizovat” objevil se Fatal error. Ten se objeví, když chci přejít na samotné stránky, ale i když se chci přihlásit jako admin. Obrátila jsem se na majitele serveru, kde mám webhosting, a ten říká, že je to chyba produktů, které jsem na stránky dali, což byl v tomto případě pouze WordPress. Nevíte co s tím?

    #30920

    admin
    Keymaster
    Web

    Jaká chyba se tam přesně zobrazuje?

    #30928

    kristyna
    Participant

    Tato:

    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_customize_preview() in /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-content/themes/twentyfourteen/inc/widgets.php:40 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-includes/widgets.php(413): Twenty_Fourteen_Ephemera_Widget->__construct() #1 /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-includes/widgets.php(520): WP_Widget_Factory->register('Twenty_Fourteen...') #2 /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-content/themes/twentyfourteen/functions.php(171): register_widget('Twenty_Fourteen...') #3 /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-includes/plugin.php(470): twentyfourteen_widgets_init('') #4 /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-includes/default-widgets.php(1409): do_action('widgets_init') #5 /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-includes/plugin.php(470): wp_widgets_init('') #6 /data/web/virtuals/ in /data/web/virtuals/154356/virtual/www/domains/behzalimity.cz/wp-content/themes/twentyfourteen/inc/widgets.php on line 40

    #30929

    admin
    Keymaster
    Web

    Tak to bude bohužel stejná chyba jako zde, zkuste podle toho prosím postupovat…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti