Downgrade WP 5 na WP 4.9.8

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36407

    NoFire
    Participant
    Web

    Ahoj,
    taky jste si zkusili nainstalovat WP 5 a pak jste zjistili, že to není ono ? Nezoufejte, existuje plug-in, který umí vrátit některou předchozí verzi. Jmenuje se WP Downgrade. Po instalaci napíšte do textového pole číslo verze, na kterou chcete WP downgradnou (já použil 4.9.8) a kliknete na Update. Další hláška vás upozorní abyste přešli do Update WP a provedli přeinstalaci na požadovanou verzi. Já to udělal na dvou webech, vše proběhlo bez problémů a za pár vtšeřin byla verze zpátky. Přesto ale není od věci celý web zazálohovat třeba pomocí All-in-One WP Migration.
    Tak ať se daří.
    Milan

    #36408

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky, ale zase tak bych se tomu nebránil :-) Pokud se nelíbí nový editor, tak by mělo stačit přepnout na ten původní (řešilo se např. zde).

    #36411

    NoFire
    Participant
    Web

    OK, ale já ho už nainstaloval a nikde jsem nenašel možnost přepnout zpět na předchozí verzi. Ale možná jsem jen špatně koukal.

    #36412

    Jakub
    Participant
    Web

    Protože je potřeba nainstalovat plugin Klasický editor, pak to lze přepnout do podoby před 5.0.

    #36429

    admin
    Keymaster
    Web

    Doplním ještě odkaz, ať to máme pohromadě: Classic Editor

    A jen pro zajímavost, co se na nové verzi konkrétně nelíbilo? :-)

    #36433

    NoFire
    Participant
    Web

    Mě tam docela vadí editor pro tvorbu příspěvků. Ten mě asi nejvíc vyděsil, ale fakt je ten, že jsem to víc nezkoumal a vrátil se zpět na starší verzi.

    #36435

    admin
    Keymaster
    Web

    @nofire: Až budete mít o svátcích čas, tak ho můžete vyzkoušet :-) Pokrok nezastavíme a třeba se nakonec zalíbí…

    #36517

    NoFire
    Participant
    Web

    :-D Vy byste mohl dělat v prognostickém ústavu. Přesně tak to dopadlo. O dovolené o svátcích jsem si k tomu sednul a není to zase až tak hrozný. Jsem už na verzi 5 na všech webech :-) – panta rhei .

    #36520

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky, budu to vydávat jako klasický příklad uvědomělého uživatele :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti