CHYBA 404 PO PŘESUNU WEBU

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress CHYBA 404 PO PŘESUNU WEBU

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33484

    AnyJonas
    Participant

    Ahoj,

    mám problém s odkazy na přesunutém webu. Hlavní stránka funguje v pořádku, nicméně ať kliknu na kteroukoli stránku nebo vytvořím úplně novou, ukáže se chyba 404. Trvalé odkazy jsem měnila v menu na různé možnosti a bez úspěchu.

    Děkuji za rady.

    Anežka

    #33472

    AnyJonas
    Participant

    Ahoj všem,

    nyní jsem přesouvala WP na novou doménu. Po dlouhém prokousání všech záludností se mi přenos povedl kromě přenosu stránek. Databázi jsem prohnala http://pixelentity.com/wordpress-search-replace-domain/. Úvodní stránka funguje skvěle, ale pokud kliknu na jakýkoliv odkaz, ukáže se mi “404 Stránka nenalezena”. Evidentně je tedy někde problém v přepisu url stránek. Je nutné přepsat url ještě v něčem jiném než jen v databázi?

    Děkuji za rady.

    Anežka

    #33487

    admin
    Keymaster
    Web

    Na jaký hosting jste web přesunovala? Podporuje hosting hezké odkazy a soubor .htaccess? Nemusí se tato podpora nějak speciálně aktivovat v administraci hostingu? Neobjevuje se po změně trvalých odkazů nějaké upozornění?

    #33490

    AnyJonas
    Participant

    Přesouvala jsem z wedosu na onebit. Oba hostingy podporují soubor .htaccess a obsahuje:

    # BEGIN WordPress
    <IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /
    RewriteRule ^index\.php$ - [L]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /index.php [L]
    </IfModule>
    
    # END WordPress

    Zda se to nějak musí aktivovat či ne, nevím. S přesunem webu nemám zatím žádné zkušenosti. Upozornění v administraci WP se žádné upozornění neukazují.

    #36653

    admin
    Keymaster
    Web

    Sice se zpožděním, ale vypadá to, že máme zcela stejný problém jako zde. U hostingu Onebit musíte patrně nejdříve povolit soubor .htaccess.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti