500 internal server error

Štítky: , , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Michal a poslední změna je stará 7 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #27826

    Michal
    Participant

    Ahoj. Přestal se mi zobrazovat web www.kamerovydohledstavby.cz. Místo toho se objevila hláška: 500 internal server error.

    V souboru .htaccess bylo spousta informací navíc…

    Soubor jsem přejmenoval a vytvořil nový. Web se nyní zobrazuje pouze s www.kamerovydohledstavby.cz
    V .htaccess opět přibývají znaky:

    # BEGIN WordPress
    <IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /
    RewriteRule ^([0-9]+)\/([^\d\/]+)([0-9]+)..*$ ?$2$1=$3&%{QUERY_STRING}[L]
    RewriteRule ^([0-9]+)\/([^\d\/]+)([0-9]+)$ ?$2$1=$3&%{QUERY_STRING}[L]
    RewriteRule ^([^\d\/]+)-([0-9]+)-([0-9]+)-.*-.*-.*-.*-.*-.*-.*$ ?$1$3=$2&%{QUERY_STRING}[L]
    RewriteRule ^([0-9]+)\/([^\d\/]+)([0-9]+)\/[0-9]+\?.*N.*=%E[0-9]+%[0-9]+%[0-9]+E%E[0-9]+%[0-9]+%([^\d\/]+)[0-9]+%E[0-9]+%[0-9]+%(.*)F%E[0-9]+%[0-9]+%(.*)[0-9]+%E[0-9]+%[0-9]+%(.*)[0-9]+%E[0-9]+%[0-9]+%([^\d\/]+)([0-9]+)$ ?$17$18=$3&%{QUERY_STRING}[L]
    RewriteRule ^([0-9]+)\/([^\d\/]+)([0-9]+)-.*-[0-9]+$ ?$2$1=$3&%{QUERY_STRING}[L]
    RewriteRule ^([^\d\/]+)-([0-9]+)\/([0-9]+)-[0-9]+..*$ ?$1$3=$2&%{QUERY_STRING}[L]
    RewriteRule ^index\.php$ - [L]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /index.php [L]
    </IfModule>
    # END WordPress
    #27852

    admin
    Keymaster
    Web

    Nepoužíváte nějaký bezpečnostní plugin, který by mohl do souboru .htaccess vkládat různá pravidla? Web se mi ale zobrazuje bez problémů, takže už máte asi vyřešeno? Čím to bylo nakonec způsobeno?

    #27853

    Michal
    Participant

    Nepoužívám zde žádný bezpečnostní plugin. Nyní je to již opraveno “přesměroval jsem pomocí .htaccess doménu bez www na www a web se nyní v pořádku zobrazuje i bez zadání www”, ale kde to vzniklo nevím. Dotázal jsem se ještě podpory hostingu, tak pak kdyžtak doplním informaci..

    #27856

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky. A soubor .htaccess se stále zaplňuje podivnými pravidly? Problém se objevil z ničeho nic? Potom za to může buď hosting (něco se změnilo na serveru) nebo nějaký nový plugin (šablona) či jejich aktualizace. Nic jiného mě nenapadá, ale je to dost podivné…

    #27861

    Michal
    Participant

    Upravil to admin z hostingu. Nyní to na ftpku vypadá viz. foto, přičemž .htaccess2 je ten původní “špatný”. Proč je jich tam po zásahu admina více musím zjistit..žádné aktualizace jsem před spadnutím webu nedělal, nic nového nevkládal..možná to bylo na straně hostingu, ale nic k tomu zatím neřekli…

    #27871

    admin
    Keymaster
    Web

    @michal: Pokud jste s tím nic nedělal, tak to bude asi problém na straně hostingu. Jaký hosting vlastně používáte?

    #27875

    Michal
    Participant

    Je to Active24 a dnes píší:” Dobrý den,

    jedná se o problém ve WordPressu případně některém z pluginů nebo téma. Nepodařilo se nám nalézt příčinu, do souboru .htaccess se WordrPressem generují nějaké záznamy, jejichž příčinu neznáme.

    My jsme však problém obešli přesměrováním verze bez www na www také pomocí zmíněného souboru .htaccess . Případné nalezení příčiny je třeba konzultovat s webmasterem specializovaným na redakční systém WordPress.”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti