Photo Galleria

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mical a poslední změna je stará 12 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #985

    mical
    Participant
    Web

    Zdravím,

    máte někdo zkušenost s Pluginem Photo Galleria?

    V návodu se píše, že spolupracuje s media galerií ve WP a jakmile na stránku vložím [gallery] tak že upraví vzhled galerie. Mají pěkně zpracovanou tu galerii, takže bych to rád použil, ale nějak se mi to nedaří rozběhnout…

    tady je info: http://graphpaperpress.com/2008/05/31/photo-galleria-plugin-for-wordpress/

    Díky za rady…

    #8391

    mical
    Participant
    Web

    tak jsem zjistil, ze je problem se sablonou… na me nejede ale na oficialni twentyten to jede… takze asi nejaky format a JS sablony

    #8392

    admin
    Keymaster
    Web

    Plugin Photo Galeria vypadá docela dobře a byl aktualizován před několika dny, takže by asi měl bez větších problémů fungovat. Patrně bude tedy opravdu problém se šablonou – jakou používáš? Určitě by to mělo jít upravit, patrně bude JavaScript v šabloně volán nějakým nestandardním způsobem…

    #8393

    mical
    Participant
    Web

    Diky, uz jsem to vyresil. V paticce sablony chybel dotaz pro vyvolani skriptu.

    #8394

    neteyescz
    Participant

    To Mical:

    To se mi také u některých pluginů stávalo ;-)

    #8395

    admin
    Keymaster
    Web

    Tím myslíte, že tam chyběla funkce wp_footer() nebo něco jiného?

    #8396

    neteyescz
    Participant

    Jenom doplním že nepřítomnost funkce wp_footer() je u mnoha pluginů důvodem nefunkčnosti…

    #8397

    mical
    Participant
    Web

    Presne tak, chybale tato fce…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti