WordPress 4.4.2 – šablona kindergarten

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WordPress 4.4.2 – šablona kindergarten

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  ZETEM a poslední změna je stará 8 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26468

    ZETEM
    Participant

    V této šabloně nelze změnit popis webu. I když to udělám, uložím, tak poté se stejně zobrazují stará data ze šablony. Pomůžete? Dík

    #26469

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Nemáte tam nějaký Cache plugin, který by změny mohl zachytávat? Pokud ne, zkuste si zavřít stránku, vymazat mezipaměť prohlížeče – CTRL + SHIFT + DELETE (popř. nastavení -> vymazat mezipaměť) a potom tu stránku opět otevřít

    #26504

    ZETEM
    Participant

    Díky za zprávu. Bohužel vše jsem zkusil a nejde to. Pluginy jsem zkontroloval a nic tam není, tak fakt nevim…

    #26505

    admin
    Keymaster
    Web

    @zetem: Používáte šablonu Kindergarten z oficiálního adresáře (zdarma)? Kde konkrétně měníte popis webu? V menu Vzhled – Přizpůsobit nebo Nastavení – Základní? Nefunguje to ani na jednom místě? Když zkusíte aktivovat výchozí šablonu Twenty Sixteen, tak to bez problémů funguje? Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy?

    #26577

    ZETEM
    Participant

    Omlouvám se za zpoždění. Ano, šablona je z oficiálního adresáře. Popis měním v Přizpůsobit-Site identity-Popis webu.
    Zkoušel jsem jiné šablony a tam to funguje bez problémů, momentálně jedu na šablonu icyNETS Simplic. Pluginy jsem deaktivoval.
    Nevím co s tím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti