WordPress 4.3: Registrace uživatelů

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WordPress 4.3: Registrace uživatelů

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24472

    future70
    Participant

    Dobrý den. Registroval jsem se k vám a do emailu mi přišlo přihlašovací jméno a heslo, ale když se někdo registruje ke mě na stránky, tak mu přijde nějaký link, tam je změna hesla , ale dál se už nedostane, prostě pořád dokola. Jak to udělat, aby to bylo jako u vás??? Díky za pomoc

    #24473

    admin
    Keymaster
    Web

    Ano, to je nová funkce WordPressu 4.3, kde už nejsou hesla zasílána emailem, ale uživatel dostane pouze URL adresu, kde si může heslo nastavit či změnit. Mělo by to ale fungovat vcelku bezproblémově? Můžete sem dát adresu webu, abych se tam mohl zkusit zaregistrovat?

    #24474

    future70
    Participant

    Děkuji za odpověď, ale naprosto to nefunguje. Pořád to chce měnit heslo, a všichni členové, mého webu začínají mít velké problémy a houfně mě opouštěkjí. Web je ivofi.eu Nebo bych spíše potřeboval poradit přesný postup jak to udělat přes ten odkaz.

    #24475

    future70
    Participant

    Omlouvám se chyba, tady je oprava ivofi.eu/sakratakjdemenato/

    #24476

    admin
    Keymaster
    Web

    Pravda, registrace mi neprošla, prý mám neplatný klíč. Patrně za to může nějaký plugin nebo šablona, zkuste nejdříve deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Fifteen…

    #24477

    future70
    Participant

    Ty stránky nejdou přepnout na jinou šablonu , kompletně by se rozházely, a nemám tolik peněz no nové. Jestli to zrovna teď totiž nedělá i themes security, protože, jsem myslel že problémy s přihlašováním jsou nějak bezpečnostní problém, tak jsem odinstaloval jeden plugin nainstaloval drhý, právě ten i themes ale při nastavování mě to vyhodilo a už jsem se nedostal do stránek. Teď čekám na obnovu. Ale do nedávna bylo vše v pořádku, nic se nedělalo, ale nějak kolem nové aktualizace wordpressu, mi pořád chodily upozornění že někdo zapomněl heslo apod. A celou dobu se jednalo o novinku wordpressu která vše podělala…

    #24478

    future70
    Participant

    Jak se prosím dá odinstalovat nebo se dostat na starý wordpress, teda tu verzi, kde to ještě s heslem do emailu fungovalo? Nebo existuje jiné řešení, jak člověk který se ke mě registruje, aby dostal vše emailem?!

    #24479

    admin
    Keymaster
    Web

    Přepněte tam výchozí šablonu jenom na zkoušku, cílem je zjistit, zda to po vypnutí pluginů a šablony vůbec funguje a poté postupným návratem (tedy šablony a jednotlivých pluginů) zjistit, kdo za to konkrétně může :-) Zatím těžko říci, jestli za to může přímo chyba WordPressu nebo spíše nějaký plugin či šablona. Ale musíte to nejdříve vyzkoušet. Návrat ke staré verzi WordPressu není vhodným řešením, protože už došlo i k aktualizaci databáze…

    #24480

    future70
    Participant

    Já se tam teď prostě nedostanu, čekám na obnovu, a ta by měla být každou chvílí…potom to udělám a dám hned vědět, ale to můj problém nevyřeší. Používám šablonu MIOWEB a na ostatní, tedy těch původních je zobrazení úplně jiné a nejsou tam členské sekce.

    #24482

    admin
    Keymaster
    Web

    Také by to mohl být problém placené šablony MioWeb, možná byste měl kontaktovat podporu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti