WordPress 4.1 rozhozený editor

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WordPress 4.1 rozhozený editor

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21423

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Tak jsem dneska aktualizoval na nejnovější wordpress a z nějakého důvodu mám rozhozený TinyMCE editor.
    Přikládám screen.

    Rozhozený editor

    #21424

    admin
    Keymaster
    Web

    Přijde mi to jako docela standardní podoba editoru? Pokud je tam po aktualizaci nějaký problém, tak to bude patrně souviset s nějakým problematickým pluginem. Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Fifteen?

    #21425

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Standardní podoba editoru to jistě není.
    1) záložky HTML a editor jsou oddělené od celého editoru
    2) ikona na nevyrušené psaní se vůbec nezobrazuje a není napravo ale mezi ostatními ikonami.

    deaktivaci jsme zkoušel a stejně nic.

    Dělá to tedy šablona.
    Jen nevím jaká část v ní.

    #21426

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Nevím kde je chyba, jelikož jsem na jinou instalaci nahodil tu samou šablonu a vše funguje.

    Tak nevím z jakého důvodu, ale již se i na webu editor nahodil správně.
    Tak že téma je vyřešené.
    Díky můžete jej klidně smazat.

    #21429

    admin
    Keymaster
    Web

    Řekl bych, že šlo o problém cachovaných skriptů či stylů v použitém prohlížeči (nejčastěji se s tím setkávám u Firefoxu). I po aktualizaci byly částečně načítány nějaké staré styly a proto to vypadalo trochu jinak (ikonu nevyrušovaného psaní tam ale na obrázku nikde nevidím, ani mezi ostatními ikonkami), časem došlo k použití nových stylů a už to bude asi v pořádku…

    #21430

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Ikona nevyrušovaného psaní tam není vidět. Měla je to to volné místo mezi ikonami v editoru.

    Jako první věc jsem zkoušel vymazat cach a stejně editor zobrazoval jako na screenu. Hlavní je, že je již vše v pořádku.

    #21432

    admin
    Keymaster
    Web

    Aha, díky, už to vidím :-) Je to podivné, ale někdy tam prostě něco zůstane… Nemohlo být nastavené cachování třeba i někde na serveru? Jaký používáte pro zajímavost prohlížeč? Občas se v podobných případech vyplatí použití nového okna v anonymním režimu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti