WordPress 3.9 – odkaz do nového okna

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WordPress 3.9 – odkaz do nového okna

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18447

    vasek.vavra
    Participant

    Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat – aktualizoval jsem WP na verzi 3.9, ale nevidím, kde je možné nastavit, aby se odkaz načetl do nového okna…? Díky

    #18448

    mirekk
    Participant
    Web

    Odkaz v příspěvku? Když použijete funkci Vložit/Upravit odkaz, máte tam zaškrtávací pole Otevřít odkaz v novém okně záložce?
    odkaz

    #18449

    vasek.vavra
    Participant

    Právě že v novém WP 3.9 zmizelo to “Otevřít odkaz v novém okně”:

    Attachments:
    #18451

    mirekk
    Participant
    Web

    Nepere se vám to s nějakým pluginem? Mě to totiž na obou webech zůstalo i po aktualizaci na 3.9
    Zkuste pluginy povypínat a pokud se políčko objeví, najít původce toho zmizení.

    #18456

    admin
    Keymaster
    Web

    Mohu potvrdit, že to mám také v pořádku. Celé to okno na screenshotu je ale trochu podivné, název odkazu by měl být až na dalším řádku… Určitě bude třeba deaktivovat všechny pluginy a nasadit na zkoušku výchozí šablonu Twenty Fourteen.

    #18555

    vasek.vavra
    Participant

    Zjišťuju, že kromě toho, že mi nejde nastavit odkaz do nového okna, nejdou mi ani přímo do příspěvku vložit obrázky z Médií – můžu obrázek vybrat, ale už se mi nevloží do editoru; bez nějaké informační chyby.

    Co se stane, když všechny pluginy vypnu a pak zase zapnu? Naskočí všechno zpátky tak, jak by mělo? Ja vím, asi by mělo, že…

    Zkusil jsem přes aktuální WP přeinstalovat novou čistou instalaci, ale nepomohlo to.

    Který z pluginů by to mohl dělat? Posílám jejich přehled.

    Díky

    Attachments:
    #18559

    admin
    Keymaster
    Web

    Ano, po deaktivaci pluginů a jejich následné postupné aktivaci by nemělo dojít k žádným problémům. Ale někdy se to bohužel stává, obvykle když si plugin něco ukládá, např. speciální uživatelská oprávnění, atd. Rozhodně bych to ale vyzkoušel, protože jinak na to nepřijdete :-)

    Osobně bych podezíral zejména Widgetkit. Používáte nejnovější verzi kompatibilní s WordPressem 3.9?

    #18563

    vasek.vavra
    Participant

    Tak jsem přišel na to, že chybu dělal plugin vSlider. Chtěl jsem si zkusit stáhnout jeho novější verzi, ale nepodařilo se mi ji najít, takže jsem ho prostě odinstaloval a požadovanou funkci Slideshow jsem nahradil nejnovějším Widgetkitem Lite Free z Yootheme. Závěr: vše je OK (odkazy do nového okna, vkládání obrázků) + jako bonus navíc pěknější přechodové efekty ve Slideshow. Vše je na http://www.zslukasove.cz. Díky moc! VV

    #18564

    admin
    Keymaster
    Web

    Takže o kousek vedle, plugin vSlider už je poměrně dost zastaralý a pokud jste se ho zbavil a nahradil stávajícím pluginem, tak asi žádná škoda :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti