WooCommerce 2.6.4 – zapomenuté heslo

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) WooCommerce 2.6.4 – zapomenuté heslo

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Paja a poslední změna je stará 7 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28295

    Paja
    Participant

    Zdravím, používám WooCommerce 2.6.4 a mám problém s tím a nevím jak nastavit odkaz tak, aby se návštěvníkovi zobrazil formulář pro zapomenuté heslo.

    zkoušel jsem tento kod
    <a class="link" href="<?php echo esc_url( add_query_arg( array( 'key' => $reset_key, 'login' => rawurlencode( $user_login ) ), wc_get_endpoint_url( 'lost-password', '', wc_get_page_permalink( 'myaccount' ) ) ) ); ?>">Odhlásit se</a>
    ten vygeneruje odkaz ve tvaru
    klientska-sekce/lost-password/?login

    Ale návštěvník zůstane na stejné stránce, na které je napsaný odkaz. Můžete mi prosím poradit. Děkuji

    #28305

    admin
    Keymaster
    Web

    Co je to za kód? Kde jste ho našel a kam ho chcete vložit? Nejde o nějaký zastaralý příklad? Je možné to někde vidět?

    Odkaz na zapomenuté heslo by měl být generován v podobě doména/stránka-pro-můj-účet/endpoint-zapomenuté-heslo a můžete ho vložit i natvrdo (např. do vlastního menu jako uživatelský odkaz). Pokud ho chcete vkládat pomocí funkce, tak by měla stačit wc_get_endpoint_url().

    Stránka pro uživatelský účet je tedy patrně klientska-sekce a endpoint pro zapomenuté heslo máte v defaultní podobě lost-password (je možné změnit v menu WooCommerce – Nastavení – Účty – Koncové body mého účtu – Zapomenuté heslo).

    #28306

    Paja
    Participant

    Kod jsem vykopíroval z šablony WooCommerce, ale problém jsem již vyřešil tak že jsem si vytvořil stránku do ní vložil kod daného formuláře.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti