Problém s instalací pluginu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Problém s instalací pluginu

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  broz a poslední změna je stará 10 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6465

    broz
    Participant
    Web

    Dobrý den, chtěl bych nainstalovat plugin Woocommerce ale pokaždé co se o to snažím mi vyskočí tohle… Budu vděčný za každou radu :).

    Instalační balíček je stahován z https://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce.2.0.20.zip…

    Warning: touch() [function.touch]: Unable to access /www/doc/www.domena.cz/www/wp-content/tmp/woocommerce.tmp in /home/free/ic.cz/v/vkpower/root/www/wordpress/wp-admin/includes/file.php on line 155

    Warning: unlink() [function.unlink]: Unable to access /www/doc/www.domena.cz/www/wp-content/tmp/woocommerce.tmp in /home/free/ic.cz/v/vkpower/root/www/wordpress/wp-admin/includes/file.php on line 479

    Stažení se nezdařilo. Cílový adresář pro streamování souboru patrně neexistuje nebo do něj není možné zapisovat.

    #17659

    ScheRas
    Participant
    Web

    Stáhněte si plugin z repozitáře wordpressu a přeneste ho na server přes FTP. Vyskytuje se stejný problém i u jiných pluginů?

    #17660

    broz
    Participant
    Web

    Ano, i s jiným pluginem mám stejný problém. Jak to myslíte přes FTP? Zkoušel jsem to manuálně nahrát přes administraci wordpressu ale napsalo mi to, že je soubor příliš velký.

    #17661

    ScheRas
    Participant
    Web

    Koukám, že jste na webhostingu IC.cz. Přihlašte se tedy do administrace, tak najděte WebFTP, přihlašte se, a do složky /wp-content/plugins/ rozbalte stažený soubor.

    #17662

    broz
    Participant
    Web

    Zkoušel jsem to, ale po úspěšném nahrání se mi to neukázalo v té složce plugins. Nechápu proč, nikde to není nahrané… Přikládám screenshot, jenom pro ujištění, že to dělám dobře.

    http://s30.postimg.org/fo9ni4dep/ic_probl.jpg

    #17663

    broz
    Participant
    Web

    Neví někdo v čem může být problém?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti