Překlad šablony

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Abruzzi a poslední změna je stará 6 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33387

    Abruzzi
    Participant

    Ahoj,
    mám zakoupenou šablonu na themeforest.net s anglickými slovy na stránce, které bych rád přeložil do češtiny. Zkoušel jsem aplikace Poedit kde jsem přeložil vše do češtiny a následně zkoušel i plugin přímo do wordpressu kde jsem to přeložil znovu. Neustále se mi, ale některá slova zobrazují anglicky i když jsem je v souboru .po/.mo přeložil i v tom pluginu na wordpress.

    Mass Effect 4 Andromeda

    Dole najdete podrobný popis produktu, ale je to v angličtině.

    #33388

    Abruzzi
    Participant

    Posílám obrázky k představě.

    #33393

    mirekk
    Participant
    Web

    Používáte plugin Woocommerce. Ten přeložený nemáte.

    #33395

    Abruzzi
    Participant

    Ve woocommerce mám tři soubory .po/.mo a ve všech jsem vyhledal daný výraz a přeložil, stále bez výsledku.

    Attachments:
    #33397

    mirekk
    Participant
    Web

    Já tedy Woocommerce nepoužívám, ale mám takové tušení, že je kompletně přeložena do čaštiny, takže nosíte dříví do lesa. Prohledejte udejší fórum, woocommerci je tady věnováno hodně a hodně příspěvků.
    A třeba se najde někdo, kdo s ní má zkušenosti a poradí vám, jak češtinu do pluginu dostat už hotovou.

    #33398

    Abruzzi
    Participant

    Ano Woocommerce je celý přeložený do češtiny a tu češtinu tam i mám, ale z nějakého důvodu mi to stále na stránkách zobrazuje anglická slova.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti