Neprovedená aktualizace WP 4.3

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Neprovedená aktualizace WP 4.3

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24293

    holman.rostislav
    Participant

    Při aktualizaci na WP 4.3. mi nahrávání “spadlo” a zamrazil se celý prohlížeč. Při otvírání administrační stránky http://biledivadlo.cz/wordpress/wp-login.php vyskakuje hláška:

    Fatal error: Cannot redeclare preview_theme() (previously declared in /DISK2/WWW/biledivadlo.cz/www/wordpress/wp-includes/theme.php:650) in /DISK2/WWW/biledivadlo.cz/www/wordpress/wp-includes/deprecated.php on line 3506

    Zálohu jsem provedl, ale nevím, jak mohu zálohovací soubor “wordpress_biledivadlo_cz_wp_20150819_353.sql.gz” nahrát (rozbalit). Dá se aktualizace WP 4.3 spustit ještě jiným způsobem?

    #24294

    admin
    Keymaster
    Web

    Zajímavé, podobná hláška už se objevila i na oficiálním anglickém fóru.

    – Zkuste deaktivovat všechny pluginy (na FTP stačí přejmenovat adresář wp-content/plugins).

    – Zkuste aktivovat výchozí šablonu Twenty Fifteen (na FTP stačí přejmenovat adresář s aktuálně používanou šablonou, např. wp-content/themes/sablona).

    – Pokud se web stále nenačte, tak zkuste provést aktualizaci na WordPress 4.3 ještě jednou ručně. Stáhněte si instalační balíček a přepište všechny soubory na FTP. Nemusíte se obávat o nic nepřijdete, jde o stejné soubory, které se mění při automatické aktualizaci.

    #24295

    Michal Janata
    Participant
    Web

    Já jsem měl třeba problém s aktualizací šablon, po “aktualizaci” skončily šablony od WP v poškozených, chybělo tak 70% souborů. Musel jsem to tam nahrát ručně.

    #24301

    admin
    Keymaster
    Web

    @holman.rostislav: Vypadá to, že už je web funkční. V čem byl nakonec problém?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti