Jak provést upgrade z 3.9.2 na 4.4.2

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Jak provést upgrade z 3.9.2 na 4.4.2

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  jholasek a poslední změna je stará 7 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28022

    jholasek
    Participant
    Web

    Založil jsem nový web na ENDORA a využil možnost nainstalování WordPress z administrace hostingu, je to ale verze 3.9.2 CZ.
    Wordpress mi nabízí upgrade na verzi 4.5.2 ale zde na tomto webu uvádíte, že poslední komplet CZ verze je 4.4.2.
    Jak mám tedy provést upgrade na 4.4.2 CZ, které mi WordPress nenabízí?
    jholasek

    #28023

    Michal Janata
    Participant
    Web

    Když uděláš upgrade na 4.5.2 tak ti tam čeština normálně zůstane. Myslím si, že by se tak měla nabídnout aktualizace českých překladů. A pokud ne, tak si tady stáhni 4.4.2 a ty překlady překopíruj. Určitě je důležité mít poslední verzi WP a češtinu do toho přetáhneš když tak přes FTP, když se to neudělá automaticky.

    #28026

    jholasek
    Participant
    Web

    Tak jsem to provedl na základě předchozího příspěvku a všechny pluginy které mají češtinu jsou teď anglicky… Co s tím?

    #28027

    Michal Janata
    Participant
    Web

    No tak to se někde musela přenastavit čeština přímo ve WP nastavení –> obecné a podle mě si WP bude muset postahovat češtiny a to bude chvíli trvat

    #28078

    jholasek
    Participant
    Web

    Hmm, tak zatím nic. Administrace WordPressu v. 4.5.3 po upgr. z 3.9.2 je v češtině kromě nainstalovaných pluginů a tématu i přesto, že obsahují CZ lokalizaci. Nebyl by někdo ochoten se přihlásit do administrace připravovaného webu a opravit mi to?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti