Import dat z verze 2.3

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26879

    doktor.pj
    Participant

    Hezký den.

    Je možné do aktuální verze WP importovat data z verze 2.3?

    Děkuji
    P. Janata

    #26880

    admin
    Keymaster
    Web

    Tak to jsem nikdy nezkoušel :-) Ale možná bych raději nejdříve provedl aktualizaci starého WP 2.3 na nejnovější verzi (přitom dojde k aktualizaci databáze) a až potom používal export a import. Případně můžete přenést celou aktualizovanou instalaci…

    #27293

    doktor.pj
    Participant

    Pro informaci.
    Přechod z verze 2.3 jsem odzkoušel a…
    Přejít z verze 2.3 na poslední (aktuální) verzi se nezdařilo.
    Musel jsem nejdříve instalovat verzi 3 a až následně verzi 4 takže to vypadá, že v případě aktualizace starých verzí WP se musí jít postupně po majoritních verzích.
    P. Janata

    #27295

    admin
    Keymaster
    Web

    @doktor.pj: Díky za zprávu, jaká se tam objevila konkrétně chyba? Někdy v minulosti jsem zkoušel aktualizovat z nějaké staré verze 2.x na tuším 4.1 a šlo to vcelku bez problémů (ale nebyly tam žádné pluginy a mohl jsem změnit zastaralou šablonu).

    A pokud jsem dobře pochopil, tak nešlo o import dat ze zastaralého webu na nějaký jiný web, ale pouze o aktualizaci?

    #27296

    doktor.pj
    Participant

    Konkrétní chybu si už nevybavím ale byla to chyba SQL příkazu při aktualizaci databáze.
    Ano, šlo o aktualizaci.

    P. Janata

    #27318

    admin
    Keymaster
    Web

    Máte pravdu, v manuálu je dokonce zmíněno, že by se mělo aktualizovat raději ob jednu verzi, tedy z 2.3 na 2.5, potom na 2.7, 2.9, atd. Od verze 3.7 by pak mělo stačit aktualizovat přímo pomocí tlačítka v administraci na nejnovější WordPress 4.5. Takže jsem měl asi minule jenom štěstí a dopadlo to všechno bez problémů na první pokus přes všechny verze najednou :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti