HTTP ERROR 500 kvůli WooCommerce

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) HTTP ERROR 500 kvůli WooCommerce

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  jiw a poslední změna je stará 7 let.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 21. až 22. (z celkem 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32203

    jiw
    Participant

    Pluginy určitě, s těmi překlady si úplně jistá nejsem, ale to už teď asi nezjistím. Mám pocit, že s každou mojí snahou tomu pomoct, tomu vůbec nepomáhám :-( metoda pokus omyl mi nevychází. Budu Vám vděčná za návod, jak to aspoň dočasně opravit, třeba do té doby, než bude další aktualizace, tak si to nějak sedne.

    #32215

    jiw
    Participant

    Dala jsem webu den pauzu a něco se stalo, protože dnes už žádná chybová hláška, dala jsem aktualizovat databázi woocommerce a také ok. Dokonce jsem zapla ten problémový plugin Hyyan WooCommerce Polylang Integration a i přesto žádná chybová hláška. Vše funguje, ale v košíku se místo nápisu Celkem košík objevuje angličtina, ale co je větší problém, při dokončení objednávky potvrzením “odeslat objednávku” se obchod nepřepne do dalšího kroku, ale napíše Internal server error. Ve skutečnosti se objednávka odešle, i potvrzení zákazníkovi, že byla objednávka přijata, ale stránky se nepřepnou do fáze “objednávka přijata”. Co s tím? Vím, že za to může ten plugin Hyyan… když ho vypnu, funguje to, ale potřebuji obchod i v němčině. Nebo existuje nějaký jiný free plugin pro překlad woocommerce do jiného jazyka? Žádný jsem nenašla.
    Když dám prozkoumat prvek, zobrazí se mi:
    Failed to load /domains/horickepasije.cz/?page_id=940&lang=de&wc-ajax=checkout resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 21. až 22. (z celkem 22)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti