Contact form 7, repeater

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21103

    carly
    Participant

    Zdravím,
    potřebuji k pluginu contact form 7 dostat položku pro duplikování inputů. Respektive po kliknutí na přidat se přidá další sada inputů. Tohle není problém udělat přes jquery, ale nemám nápad, jak to udělat, aby to plugin zpracovával a vyplněné pole odeslal do mailu.

    Nenapadá Vás něco?

    #21105

    admin
    Keymaster
    Web

    Plugin Gravity Forms má pro tyto účely připravené políčko List.

    Zkoušel jsem hledat něco podobného i pro Contact Form 7, ale bohužel jsem nic nenašel, což je dost podivné, protože to je občas potřeba (a i uživatelé se na to někdy ptají). Našel jsem i jednu zmínku, kdy to jeden z uživatelů dokázal a poskytl návod, ale asi to není ideální řešení a šlo by využít nějaký hook. Ale nevím, nemám s tímto plugin zase tak velké zkušenosti…

    #21126

    carly
    Participant

    Nakonec jsem to vyřešel.
    Musel jsem předvytvořit inputy a selecty v pluginu a následně je pomocí JS zobrazovat a příčitat.

    Sice to není moc elegantní, ale účel to splní.
    Taky jsem s pomocí nějákých návodů vytvořil select, kde se vyplní možnosti podle post type. Mám to i hooknuté.
    Kdybyste chtěli někdo kódy, tak vám je zde napíšu.

    #21168

    admin
    Keymaster
    Web

    carly: Určitě tady řešení uvítáme, díky! A pokud to máte v podobě samostatného pluginu, tak by byla myslím i poptávka v zahraničí a plugin bylo ideální zveřejnit i v oficiálním adresáři WordPressu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti