Chyba v exportu XML // plugin České služby 0.5 – alpha

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Chyba v exportu XML // plugin České služby 0.5 – alpha

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #27747

    cJayy
    Participant

    Ahoj,
    snažím se nastavit XML pro Heureku a Zboží.cz.
    Plugin České služby verze 0.4 XML vyexportoval celé – celkem v pořádku až na chybu s elementem PRICE_VAT. Narazil jsem zde na fóru na verzi 0.5 alpha, ale ta mi XML ani nevyexportuje. V souboru, který vytvoří 2 PHP errory.

    1. Undefined variable: vynechane_kategorie in /wp-content/plugins/ceske-sluzby-master/includes/class-ceske-sluzby-xml.php on line 10
    
    2. Cannot use object of type WP_Error as array in /wp-content/plugins/ceske-sluzby-master/includes/class-ceske-sluzby-xml.php on line 934

    Nevíte prosím čím to je a jak to vyřešit?
    Děkuji. :)

    #27753

    admin
    Keymaster
    Web

    Ajaj :-)

    Jakou chybu obsahuje element PRICE_VAT?

    První chyba je jasná, zapomněl jsem ošetřit situaci, kdy někdo nebude chtít odebrat žádný produkt či kategorii :-( Co nejdříve doplním…

    U druhé si zatím nejsem moc jist, používáte tam nějaké nastavení pro výrobce?

    #27799

    admin
    Keymaster
    Web

    První problém “Undefined variable” by měl být snad opraven, prosím vyzkoušejte.

    Druhý problém byl způsoben zde, do pole pro výrobce je možné zatím doplnit pouze název taxonomie (a nikoli název eshopu či obecný tag MANUFACTURER). Pokud tam vyplníte něco jiného, tak bude $vyrobce obsahovat chybu a s ní se už nedá dále pracovat. Problém bude dořešen zde.

    Další problém byl s PRICE_VAT, který údajně neobsahuje DPH. Zkoušel jsem a feed obsahuje konečnou cenu i s DPH, ale možná je tam nějaké jiné nastavení nebo konflikt s jiným pluginem.

    A poslední nápad spočíval v tom, aby byly ignorovány produkty bez zadané ceny. Problém bude diskutován a řešen zde.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti