BBpress

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  CeL78 a poslední změna je stará 7 let, 12 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #27396

    CeL78
    Participant

    Dobrý den,
    chci se zeptat jak nastavím větší šířku fora. Mam stejnou šablonu jako vy tady a chtěl bych i stejnou šířku fora. Příspěvky máme stejně široké, ale forum mate širší. Děkuji.
    Můj druhý dotaz je na plugin, který mate na levém, panelu je tam přihlášení a registrace.

    #27401

    admin
    Keymaster
    Web

    Máte pravdu, matně si vzpomínám, že jsem to tady musel trochu upravovat, protože fórum na Twenty Fourteen nepasovalo ideálně, zkusím to dohledat…

    Použitý widget pro přihlášení je součást pluginu bbPress, najdete ho mezi widgety pod názvem “(bbPress) Login Widget”.

    #27405

    CeL78
    Participant

    Děkuji widget na login jsem nainstaloval. Mam ho jak vlevo tak i vpravo, ale vpravo mi dělá chybu tlačítko Login a odhlasit. Tedy login je OK, ale u odhlasit je pouze zelene tlačítko a a napis se ukáže až po najetí myší. Nalevo funguje normalně. Napadá Vás čím to může byt ?

    #27408

    CeL78
    Participant

    posílám i náhled

    #27440

    CeL78
    Participant

    Jsem myslel že nastavit šířku fora, nebude tak těžký, ale koukám už si nepamatujete.

    #27441

    CeL78
    Participant

    je to tady, stačilo hledat

    bbPress kámání názvu příspěvků

    Pokud by Vás napadlo jak opravit chybu s odhlásit které není vidět na tlačítku když je vpravo tak budu rád

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti