Aktualizace WP 3.5.2

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Lukenzi a poslední změna je stará 10 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3450

    kolobezka1.
    Participant
    Web

    V dashboardu mi naběhla tato aktualizace. Je nutná? Mám počkat, zda / až bude v češtině?

    Nemáte někdo ponětí, kdy bude spuštěn WP 3.6?

    #15868

    Michal Janata
    Participant
    Web

    Já budu rozhodně čekat na všech mých webech na WP 3.6

    #15869

    Lukenzi
    Participant

    Aktualizace na verzi 3.5.2 je důrazně doporučována vývojáři WP hlavně z toho důvodu, že mimo jiné opravuje 7 známých bezpečnostních chyb! Podrobnosti zde.

    Michal Janata: hodně štěstí…

    #15870

    kolobezka1.
    Participant
    Web

    no jo, jenže zároveň mi to píše, že mám počkat, až ta 3.5.2 bude v češtině. Tak co si z toho mám vzít?

    #15871

    admin
    Keymaster
    Web

    Čeština je důležitá spíše pro “velké” verze WordPressu, u malých aktualizací se skoro nic nemění, při aktualizaci na anglickou verzi zůstane zachována stávající čeština. Oficiální čeština by měla vyjít už během zítřka (nakonec vyšla o několik dní později)…

    Každopádně doporučujeme všem aktualizovat a zbytečně nečekat. Je to jenom jedno kliknutí…

    #15872

    kolobezka1.
    Participant
    Web

    Děkuji za vysvětlení. Nemám problém s aktualizací, jen jsem se bála, abych neztratila češtinu. Tedy, ne že bych si nevystačila s angličtinou…

    A nevíte, proč se opozdila tři šestka? A kdy by měla vyjít?

    #15873

    Lukenzi
    Participant

    3.6 by mohla vyjít v průběhu tohoto týdne, ale záleží na tom zda vydání nebude zase odloženo. Už je částečně připravena i stránka se seznamem změn http://codex.wordpress.org/Version_3.6

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti