Aktualizace 3.6 – problém s aktualizací.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Aktualizace 3.6 – problém s aktualizací.

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3594

    Alex
    Participant

    Dobrý den přeji a žádám o radu.

    Aktualizoval jsem WP na verzi 3.6. V jejím průběhu mě spadl net a když se na web chci mrknout, tak se mi jen vypíše hláška “Web je dočasně nedostupný kvůli plánované údržbě. Zkuste to prosím za chvíli znovu.”.

    Bohužel se nemůžu přihlásit ani do administrace.

    Poradíte? Saša

    #16297

    admin
    Keymaster
    Web

    Podívejte se na FTP a hledejte skrytý soubor .maintenance (v hlavním adresáři, kde je instalovaný WordPress). Pokud tam je, tak ho smažte.

    #16298

    admin
    Keymaster
    Web

    P.S. Jaký používáte hosting? Dnes se mi to také po delší době stalo, což je docela podivné…

    #16299

    Alex
    Participant

    Mám to na vas-hosting a wedos….teď jsem se na web mrkl a aniž bych něco z rady provedl, tak je web opět v pořádku, tak nevím.

    #16300

    admin
    Keymaster
    Web

    Možná mají na hostingu nějaký čistící skript, nevím… Ale je podivné (a dost nepravděpodobné), aby se to samo opravilo :-)

    Každopádně to předčasné ukončení instalace, kdy na FTP zůstane soubor .maintenance je určitě problém, který se týká pouze některých hostingů (a nesouvisí to patrně s poslední verzí WordPressu). Nejsem si zcela jist, co to přesně způsobuje, ale včera jsem se s ním také setkal a zkusím to ještě otestovat)…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti