404 (hláška) na slicebox šablony (vypnutý) + přesměrování

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) 404 (hláška) na slicebox šablony (vypnutý) + přesměrování

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  samko33 a poslední změna je stará 7 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29329

    samko33
    Participant

    Dobrý den,
    chtěl bych Vás požádat o pomoc s chybovou hláškou 404. Jedná se zřejmě o slicebox, který je součástí mé šablony PhotoPress. Slicebox jsem vypnul – tak nevím, jestli to je ten důvod, proč mi ta chybová hláška vyskakuje ve Spider SEO. Můžete mi poradit, jak se této chybové hlášky zbavit – zda nějakým způsobem odstranit, či přesměrovat nebo vypnout?

    Ještě jeden dotaz ohledně přesměrování.
    Když jsem nechal projet SEO Spiderem své stránky, všiml jsem si, že je stránka http://www.radyzezivota.cz přerována na radyzezivota.cz? Nevíte z jakého to může být důvodu a zda to má nějaký smysl? Přesměrování trvá necelou vteřinu – nebrzdí mi to zbytečně stránky?

    Do přílohy vkládám chybovou hlášku + redirect – printscreen ze SEO Spider

    Děkuji za odpověď

    Samuel
    radyzezivota.cz

    #29336

    admin
    Keymaster
    Web

    Co je to přesně SEO Spider?

    Příloha se asi nepodařila nahrát?

    Přesměrování může být způsobeno tím, že máte nastavené něco jiného u hostingu a něco jiného v administraci WordPressu. Zkuste se podívat v menu Nastavení – Obecně, zda tam máte URL adresu s www nebo bez. Změnit to můžete patrně dvěma způsoby:

    – V nastavení WordPressu přidáte do URL adresy webu www.
    – Někde v nastavení hostingu změníte načítání webu tak, aby se defaultně nepoužívalo www. Jaký používáte hosting? U různých hostingů to mají jinak řešeno, může to být způsobeno i nastavením DNS či aliasů.

    #29344

    samko33
    Participant

    Dobrý den,

    to se omlouvám, do přílohy jsem to vložil a dál vybrat soubor.
    Pokusím se ještě jednou vložit přílohu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti